Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Гра PC Battlefield 1 (bf-1)

Код: U0261563
Не в наявності
Основні характеристики:
Виробник: PC
Вікове обмеження: 18+
Видавець в СНД / Україна: Electronic Arts
Дата виходу в світі / дата виходу в СНД / Україна: 21 жовтня 2016
Локалізація: російська версія
Платформа: PC
Розробник: EA DICE
Тип: Екшн (Action)
Всі характеристики
Опис

Станьте свідком світанку світових воєн в реалістичному шутері від першої особи Battlefield 1. Боріться в численних битвах – вас чекають напружені вуличні бої в обложеному французькому місті, запеклі штурми укріплених гірських фортець в Альпах і масові зіткнення в аравійських пустелях. Слідкуйте за захоплюючими подіями сюжетної кампанії або приєднуйтесь до масштабних багатокористувацьким битв з участю 64 гравців. Новітня система руйнування, захоплюючі режими гри, а також різноманіття зброї і військової техніки забезпечують найбільш динамічні битви в історії Battlefield.

Особливості гри:
Мережеві битви на 64 гравця. Об'єднуйтеся в загони і беріть участь в грандіозних багатокористувацьких баталіях. На одному полі бою можуть битися до 64 гравців – на суші, в повітрі і в морі. У вашому розпорядженні безліч техніки – танків, мотоциклів і біпланів до справжніх гігантів, найбільших військових машин в історії Battlefield.
Станьте свідком світанку світових воєн. Беріть участь в найбільших битвах, відомих людству. Війна бушує всюди – від неприступних Альп до гарячих пустель Аравії. Ви на власні очі побачите народження сучасних воєн.
Кожна битва унікальна. Мінливі погодні умови і абсолютно нова система руйнування постійно змінюють полі бою. Залиште свій слід – будь то воронки від артобстрілів або стіни, розтрощені кулями.
Просувайте лінію фронту в режимі «Операції». Беріть участь в серіях послідовних битв, які розгортаються на декількох картах. У цьому режимі атакуючі повинні прорвати кордони охоронців і перенести бій на наступну карту.
Масивні гіганти. Управляйте найбільшою військовою технікою в історії Battlefield. Поливайте ворогів вогнем з неба, ведучи велетенський дирижабль; сталевий стрілою мчить по полю бою, керуючи бронепоїздом, або ведіть обстріл з моря із знарядь дредноута.
Військові історії зі всіх кінців світу. Узрите світ, охоплений війною. Пройдіть захоплюючу сюжетну кампанію, в якій глобальний кровопролитний конфлікт показаний від особи кількох несхожих персонажів.

Характеристики
Основні характеристики
Виробник PC
Вікове обмеження 18+
Видавець в СНД / Україна Electronic Arts
Дата виходу в світі / дата виходу в СНД / Україна 21 жовтня 2016
Локалізація російська версія
Платформа PC
Розробник EA DICE
Тип Екшн (Action)
Інші характеристики
Гарантія, міс 0
Артикул bf-1
Кількість користувачів мультиплеер
Країна виробництва США
Мінімальні системні вимоги Windows 8.1 x64, вільне місце на жорсткому диску 50 ГБ, Windows 7, Windows 10, NVIDIA GeForce GTX 660, оперативна пам'ять 8 ГБ, AMD Radeon HD 7850, з'єднання з Інтернетом на швидкості не менше 512 Кбіт/с, AMD FX-6350, Intel Core i5 6600K
Модель Battlefield 1
Рекомендовані системні вимоги Windows 8.1x64, AMD FX 8350 4.0, вільне місце на жорсткому диску 50 ГБ, Windows 7, Windows 10 x64, AMD Radeon RX 480, Intel Core i7 4790 3.6 ГГц, оперативна пам'ять 16 ГБ, NVIDIA GeForce GTX 1060, з'єднання з Інтернетом на швидкості не менше 512 Кбіт/с
Серія ігор (приналежність до серії) Battlefield
Система активації Origin
Тип носія ключ активації
Вас також можуть зацікавіти