Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Антивірус Dr. Web Mail Security Suite+ ЦУ/ Антиспам/ SMTP-proxy 12 ПК 3 года (LBP-AACS-36M-12-A3)

Код: U0273878
Не в наявності
Основні характеристики:
Виробник: Dr. Web
Платформа: MS Windows
Продукт: Mail Security Suite
Гарантія, міс: 0
Артикул: LBP-AACS-36M-12-A3
Кількість користувачів: 12
Країна виробництва: Росія
Модель: Mail Security Suite+ ЦУ/ Антиспам/ SMTP-proxy 12 П
Всі характеристики
Опис

Dr Web Mail Security Suite – високоінтелектуальне антивірусне програмне забезпечення для захисту поштових серверів від різних видів шкідливих об'єктів: спаму, вірусів, програм дозвону, рекламних і шпигунських програм, заражених файлів і т. п.
Потужні аналітичні та пошукові технології, а також широкий функціонал програми дозволяють адаптувати її під будь-які завдання і потреби. Dr Web Mail Security Suite – універсальне рішення для будь-якої компанії.

+Антиспам
Антиспам дозволяє фільтрувати електронні повідомлення, оброблювані службами SMTP і POP3 server proxy server, запобігаючи тим самим отримання небажаних повідомлень, наприклад, рекламних розсилок.

Перевірка пошти на спам проводиться за трьома категоріями спаму: листи з високою, середньою і низькою ймовірністю спаму.

Модульна структура Dr.Web для поштових серверів Unix дозволяє не тільки інтегрувати цей продукт в різні поштові системи, але і використовувати його в якості SMTP proxy — фільтра, обробляючого повідомлення до їх попадання на поштовий сервер.

Переваги роботи з Dr Web Mail Security Suite:
- Dr Web Mail Security Suite традиційно відрізняється високим коефіцієнтом результативності та швидкості сканування системи.
- Унікальні технології аналізу компанії Доктор Веб, в повній мірі реалізовані в Dr Web Mail Security Suite, дозволяють ідентифікувати і нейтралізувати будь-які шкідливі об'єкти.
- Гнучка система налаштування фільтрів збільшує ефективність роботи програми.
- Значно спростити адміністрування антивірусного захисту стало можливо з появою механізмів групування співробітників і управління групами.
- Завдяки функції багатопоточної перевірки інформації Dr Web Mail Security Suite здатний підтримувати надзвичайну продуктивність і стабільність системи.
- Програмне забезпечення Dr Web Mail Security Suite чудово здійснює балансування навантаження між серверами і обробляє великі масиви інформації в режимі реального часу.
- Вирішальним фактором у виборі антивірусної програми для IBM Lotus Domino може стати той факт, що Dr Web Mail Security Suite працює не тільки з окремими серверами, але також і з partitions-серверами, і кластерах Lotus Domino.
- Вся продукція Dr Web має потужні механізми самозахисту і відрізняється унікальною стійкістю до агресивного вірусної середовищі.

Характеристики
Основні характеристики
Виробник Dr. Web
Платформа MS Windows
Продукт Mail Security Suite
Інші характеристики
Гарантія, міс 0
Артикул LBP-AACS-36M-12-A3
Кількість користувачів 12
Країна виробництва Росія
Модель Mail Security Suite+ ЦУ/ Антиспам/ SMTP-proxy 12 П
Термін дії 3 роки
Тип антивіруса початкове придбання
Тип користувача комерційна організація
Тип продукту електронний ключ
Вас також можуть зацікавіти