Код: U1153736
Є в наявності
453 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Максимальний тиск: | 0.9 бар |
| Тип: | розтягується |
| Додатково: | стійкий до перегинів, стійкість до перепадів температур |
| Вага: | 0.89 кг |
| Матеріал: | ПВХ |
| Гарантія, міс: | 1 |
| Діаметр шланга зовнішній: | 25 мм |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Максимальний тиск | 0.9 бар |
| Тип | розтягується |
| Додатково | |
| Додатково | стійкий до перегинів, стійкість до перепадів температур |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 0.89 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Діаметр шланга зовнішній | 25 мм |
| Артикул | Garden hose 17,5-52,5 |
| Довжина | 17.5 м - 52.5 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 17,5-52,5м/175ft + розпилювач, насадка на кран, Bl |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Шланг для поливу Cellfast GREEN ATS, 1/2", 25м, 5 шарів, до 30 Бар, -20…+60°C (15-100)
1411 грн