Код: U0973191
Є в наявності
154 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Кількість предметів в наборі: | 1 шт |
| Особливості: | фіксатор голівки, з шаровим закінченням |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Посадковий квадрат: | 1/2" |
| Артикул: | CAAF1605 |
| Довжина: | 125 мм |
| Країна виробництва: | Тайвань |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Кількість предметів в наборі | 1 шт |
| Додатково | |
| Особливості | фіксатор голівки, з шаровим закінченням |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Посадковий квадрат | 1/2" |
| Артикул | CAAF1605 |
| Довжина | 125 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | для головок плаваючий 1/2" 125мм |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | один предмет |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 1/4" 125 мм діелектричний VDE, Т-образний (2178VE-05)
1603 грн
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 1/4" діелектричний VDE 100 мм (2221VE-04)
915 грн