Код: U0973177
Є в наявності
1094 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Кількість предметів в наборі: | 1 шт |
| Особливості: | фіксатор голівки |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Посадковий квадрат: | 3/4" |
| Артикул: | CABO2408 |
| Довжина: | 200 мм |
| Країна виробництва: | Тайвань |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Кількість предметів в наборі | 1 шт |
| Додатково | |
| Особливості | фіксатор голівки |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Посадковий квадрат | 3/4" |
| Артикул | CABO2408 |
| Довжина | 200 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | 3/4" 200мм, фіксацією |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | один предмет |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 1/2" діелектричний VDE 250 мм (4251VE-10)
1601 грн