Код: U0897479
Є в наявності
115 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | KING TONY |
| Кількість предметів в наборі: | 1 шт |
| Особливості: | гнучкі |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Посадковий квадрат: | 1/4" |
| Артикул: | 2312-06 |
| Довжина: | 150 мм |
| Країна виробництва: | Тайвань |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | KING TONY |
| Кількість предметів в наборі | 1 шт |
| Додатково | |
| Особливості | гнучкі |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Посадковий квадрат | 1/4" |
| Артикул | 2312-06 |
| Довжина | 150 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | гнучкий 1/4" 6" |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | один предмет |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 1/2" діелектричний VDE 125 мм (4251VE-05)
1416 грн
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 3/8" 200 мм, діелектричний VDE, Т-образний (3178VE-08)
1959 грн
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 1/2" діелектричний VDE 250 мм (4251VE-10)
1601 грн