Код: U0910663
Є в наявності
1030 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | KING TONY |
| Кількість предметів в наборі: | 1 шт |
| Особливості: | фіксатор голівки, діелектричний подовжувач |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Посадковий квадрат: | 1/4" |
| Артикул: | 2221VE-06 |
| Довжина: | 125 мм |
| Країна виробництва: | Тайвань |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | KING TONY |
| Кількість предметів в наборі | 1 шт |
| Додатково | |
| Особливості | фіксатор голівки, діелектричний подовжувач |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Посадковий квадрат | 1/4" |
| Артикул | 2221VE-06 |
| Довжина | 125 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | 1/4" діелектричний VDE 125 мм |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | один предмет |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Подовжувач для інструменту Toptul для ключів накидних 350мм, під ключ AAAV (ALEA2430)
695 грн
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 3/8" діелектричний VDE 250 мм (3221VE-10)
1525 грн
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 3/8" 200 мм, діелектричний VDE, Т-образний (3178VE-08)
1959 грн