Код: U0489732
Є в наявності
106 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Tolsen |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 24 TPI |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 300 мм |
| Артикул: | 30064 |
| Кількість предметів в упаковці: | 2 шт |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | биметаллическое 24Т 300 мм 2 шт |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 24 TPI |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 300 мм |
| Артикул | 30064 |
| Кількість предметів в упаковці | 2 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | биметаллическое 24Т 300 мм 2 шт |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Сумісні інструменти | ножівка |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно DeWALT пиляльне біметалеве, швидкий пропил, 152 мм, 6 TPI, 5 шт (DT2359)
958 грн
Є в наявності
Полотно Milwaukee шкребок жорсткий STARLOCK для реноватора, 52х37 мм (48906062)
866 грн