Код: U0911633
Є в наявності
489 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Milwaukee |
| Матеріал полотна: | сталь |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 75 мм |
| Артикул: | 49005456 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 шт |
| Країна виробництва: | США |
| Модель: | для шабельної пили, шкребок, 76мм |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | сталь |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 75 мм |
| Артикул | 49005456 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Країна виробництва | США |
| Модель | для шабельної пили, шкребок, 76мм |
| Робочий матеріал (застосування) | універсальне |
| Сумісні інструменти | шабельна пила |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно Milwaukee для лобзика T118B, 55мм/ крок зуба 2,0, 5шт, універсальні (4932254064)
232 грн
Є в наявності
Полотно Ryobi для шабельної пили RAK3RBWM, набір 3 шт, для дерева та металу (5132002813)
449 грн