Код: U0869798
Є в наявності
1198 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Milwaukee |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 1.8 мм, 5 мм, 1.4 мм, 3.2 мм |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | сталь |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 150 мм, 230 мм |
| Артикул: | 49222205 |
| Кількість предметів в упаковці: | 5 шт |
Опис
Набір полотен для шабельної пили Milwaukee SAWZALL CARBIDE, 2 x WRECKER мультиматеріал - 150 мм, 2 x AX дерево із цвяхами - 150 мм, 2 x AX дерево із цвяхами - 230 мм, 4 x TORCH метал - 150 мм, 2 x TORCH 230 мм, 1 x TORCH з твердосплавним наконечником - 150 мм.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 1.8 мм, 5 мм, 1.4 мм, 3.2 мм |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | сталь |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 150 мм, 230 мм |
| Артикул | 49222205 |
| Кількість предметів в упаковці | 5 шт |
| Країна виробництва | США |
| Модель | для шабельної пили SAWZALL, 5шт |
| Робочий матеріал (застосування) | метал, дерево |
| Сумісні інструменти | шабельна пила |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно Bosch для шабельної пилки Kataba/Dozuki по дереву, 17TPI, 270мм (1.600.A02.ZB8)
655 грн
Є в наявності
Полотно Milwaukee для реноватора біметалеве 20 мм по деревині з цвяхами (48906000)
688 грн
Є в наявності
Полотно Milwaukee для лобзика T118B, 55мм/ крок зуба 2,0, 5шт, універсальні (4932254064)
232 грн