Код: U0826547
Є в наявності
1219 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 2 мм |
| Тип різу: | прямий, фігурний |
| Матеріал полотна: | BIM |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 180 мм |
| Артикул: | DT2084 |
| Кількість предметів в упаковці: | 5 шт |
Опис
Особливості DT2084✔ Прямий і фігурний різ.
✔ Багатошарові матеріали товщиною до 120 мм і сталеві листи середньої міцності.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 2 мм |
| Тип різу | прямий, фігурний |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | BIM |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 180 мм |
| Артикул | DT2084 |
| Кількість предметів в упаковці | 5 шт |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Модель | спеціальне, L 180, WL 148, 2 мм, глибина різу - |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Сумісні інструменти | електролобзик |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно Stanley для ножівки FatMax® Xtreme з дрібним зубом, L=450 мм (0-20-202)
680 грн
Є в наявності
Полотно Stanley для ручного лобзика L=110мм, 18 зубів на дюйм, 12 шт. (STHT0-20129)
599 грн