Код: U0975730
Є в наявності
3921 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Milwaukee |
| Діаметр посадковий: | 22.2 мм |
| Кількість предметів: | 1 шт |
| Діаметр зовнішній: | 230 мм |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | 4932492016 |
| Країна виробництва: | США |
| Модель: | алмазний STEELHEAD 230 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 4932492016 |
| Країна виробництва | США |
| Модель | алмазний STEELHEAD 230 |
| Робочий матеріал | нержавіюча сталь, кольорові метали |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Круг відрізний Bosch отрезной Expert for Metal, прямой, 125Х1.6 мм. (2.608.600.219)
45 грн
Є в наявності
Круг відрізний Milwaukee SCS 41/125x1 PRO+ (10 шт) в металевому боксі (4932478998)
923 грн
Є в наявності
Круг відрізний Tolsen ПРОФІ алмазний ультратонкий 230х22.2 мм Турбо 10х1.8мм (76759)
1199 грн