Код: U0860363
Є в наявності
1049 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Milwaukee |
| Тип: | один предмет |
| Діаметр коронки (мм і дюйм): | 114 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 4932464708 |
| Країна виробництва: | США |
| Модель: | Holesaw BiM Contractor 114мм |
| Робочий матеріал (застосування): | по металу, по дереву, по пластику, по гіпсокартону, по сталі |
Опис
- Оптимізована змінна геометрія з 4-6 зубами для більш швидкого різання та універсального використання
- Біметалеві зубці для кращої міцності та підвищеної зносостійкості
- Універсальне застосування: сталь, кольорові метали, дерево, гіпсокартон, пластик
- Діаметр (мм): 114
- Макс. глибина різання (мм): 38
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип | один предмет |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр коронки (мм і дюйм) | 114 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 4932464708 |
| Країна виробництва | США |
| Модель | Holesaw BiM Contractor 114мм |
| Робочий матеріал (застосування) | по металу, по дереву, по пластику, по гіпсокартону, по сталі |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Коронка Sigma по дереву набірна Ø19, 22, 29, 32, 38, 44, 51, 65 мм (кейс) (1520111)
205 грн