Код: U0471133
Є в наявності
133 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Зеніт |
| Діаметр посадковий: | 22.2 мм |
| Швидкість обертання: | 12000 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 125 мм |
| Товщина диска: | 7 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 15207125 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Швидкість обертання | 12000 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Товщина диска | 7 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 15207125 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | алмазный 125x7 мм |
| Робочий матеріал | кераміка, плитка |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний Stanley алмазний, бетон, камінь, граніт, мармур, 125х22.2 мм (STA38217)
543 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT універсальний 76 х 9,5 мм, 5z, FTG, 20 градусів (DT20590)
1033 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT CONSTRUCTION 165 х 20 мм, 36 z (ATB), 20 градусів (DT1950)
869 грн