Код: U0823859
Є в наявності
365 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | HAISSER |
| Діаметр посадковий: | 30 мм |
| Швидкість обертання: | 5350 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 190 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 24 |
| Артикул: | 16464 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Швидкість обертання | 5350 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Артикул | 16464 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по дереву - 190х30 24 зуб. |
| Робочий матеріал | деревина |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT СONSTRUCTION, 305x30 мм, 48 z, АТВ, 10 гр., 4800 об/хв (DT1959)
2121 грн
Є в наявності
Диск пильний Tolsen пильний з ТВС напайками по алюмінію 305х100Т*30мм (76570)
1396 грн