Код: U0802965
Є в наявності
6862 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Діаметр посадковий: | 30 мм |
| Кут заточування: | 5 ° |
| Діаметр зовнішній: | 250 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 96 |
| Ширина пропила: | 3 мм |
| Артикул: | DT4282 |
Опис
Особливості DT4282
✔ Високоякісний карбідний сплав С4, збільшує термін служби і дозволяє виконувати повторну заточку до 5 разів.
✔ Диск виготовлений методом лазерного різання, покращений баланс.
✔ Прорізи комплектації розширення запобігають викривлення диска і забезпечують точність пропила.
✔ Антивібраційні елементи, запобігають вібрації полотна і утворення задирів.
✔ Особливо гострі карбідні зуби, знижують знос.
✔ Покращені кути заточування, знижують знос.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Кут заточування | 5 ° |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 96 |
| Ширина пропила | 3 мм |
| Артикул | DT4282 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | США |
| Модель | EXTREME WORKSHOP, 250 х 30 мм, 96 z (TCG) - 5 град |
| Робочий матеріал | пластик, деревина, алюміній |
| Для дисків по дереву | |
| Геометрія зуба | TFZ |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний Bosch Standart for Universal 230-22.23, по бетону (2.608.615.065)
846 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME, 210 х 30 мм, 40z, ATB, 7 градусів, 7000 об/хв. (DT20433)
1654 грн