Код: U0588180
Є в наявності
846 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bosch |
| Діаметр посадковий: | 22.2 мм |
| Додаткові характеристики: | сегментний диск |
| Швидкість обертання: | 6650 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 230 мм |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Кількість зубів/сегментів: | 15 |
| Ширина пропила: | 2.6 мм |
Опис
Алмазний відрізний диск Standard for Universal дозволяє здійснювати надійне різання універсальних будівельних матеріалів.
Оптимізована алмазна матриця забезпечує надійний результат, завдяки високим стандартам якості диска.
Спеціалізований центр алмазної обробки Bosch в Швейцарії забезпечує ці стандарти в результаті безперервного контролю якості.
Використовувати цей диск для різання будівельних матеріалів, наприклад бетону і кам'яної кладки. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Додаткові характеристики | сегментний диск |
| Швидкість обертання | 6650 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість зубів/сегментів | 15 |
| Ширина пропила | 2.6 мм |
| Артикул | 2.608.615.065 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Standart for Universal 230-22.23, по бетону |
| Робочий матеріал | цегла, камінь, бетон |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME, 190 х 30 мм, 24 z, ATB, 18 град, швидкий різ (DT10304)
1059 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME , 184х16, 24 z, ATB, 18 градусів, швидкий різ (DT10302)
1059 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT СONSTRUCTION , 250 х 30 мм, 24 z, АТВ, 10 градусів, (DT1956)
1378 грн