Код: U0697148
Є в наявності
9047 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Metabo |
| Об'єм ресивера: | 24 л |
| Потужність: | 1.5 кВт |
| Продуктивність: | 110 л/хв |
| Тип: | пересувний |
| Тиск: | 8 бар |
| Живлення: | однофазний (220/230 В) |
| Додатково: | ручка для транспортування, кнопка включення/вимикання, манометр |
Опис
Потужний і міцний компресор для простого професійного застосування. Поршневий компресор з масляним мастилом. Для однофазного змінного струму. Регульований робочий тиск, орієнтований на конкретне застосування, завдяки редуктору з манометром. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Продуктивність | 110 л/хв |
| Тип | пересувний |
| Тиск | 8 бар |
| Живлення | |
| Живлення | однофазний (220/230 В) |
| Додатково | |
| Додатково | ручка для транспортування, кнопка включення/вимикання, манометр |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри | 620 х 580 х 340 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 36 |
| Оберти | 2850 об/хв |
| Осушитель | немає |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Артикул | 601533000 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Basic250-24W |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Аксесуар для тонерних пилососів насадка, Brush nozzle Everprint (EVP-VAC-NNOZZ)
156 грн
Є в наявності
Компресор GTM 24л, 105л/хв, 0,75кВт, 8бар, 220В, 2 циліндри безмасляний (KAW750-24L)
7479 грн
Є в наявності
Аксесуар для тонерних пилососів шланг для 3М/XC-188/Aeroton/SCS/KATUN, 220V HYB (HS188)
735 грн