Код: U0497039
Є в наявності
117486 грн
Основні характеристики:
| Тип установки: | стаціонарний |
| Виробник: | Airkraft |
| Об'єм ресивера: | 300 л |
| Потужність: | 5.5 кВт |
| Продуктивність: | 858 л/хв |
| Тиск: | 15 бар |
| Напруга: | трифазний (380 В) |
| Гарантія, міс: | 0 |
Характеристики
| Основні технічні характеристики | |
|---|---|
| Тип установки | стаціонарний |
| Основні характеристики | |
| Виробник | Airkraft |
| Об'єм ресивера | 300 л |
| Потужність | 5.5 кВт |
| Продуктивність | 858 л/хв |
| Тиск | 15 бар |
| Живлення | |
| Напруга | трифазний (380 В) |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Артикул | AK300-15BAR-858-380 |
| Країна виробництва | Італія |
| Модель | высокого давления 15bar, 300л, 858л/мин, 380В, 5,5 |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Компресор Stanley FATMAX FMXCMS1550HE, 160 л/хв, 1.1 кВт, 30 кг (FMXCMS1550HE)
15998 грн