Код: U0813332
Є в наявності
64591 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Кількість інструментів: | 157 шт |
| Кількість висувних секцій: | 7 |
| Кількість ручок: | 1 |
| Комплектація набору: | шарнірно-губцевий інструмент, викрутки, торцеві головки, гайкові ключі, біти, шестигранні/зіркоподібні ключі, молоток, тріскачка, подовжувач, вороток, розвідний ключ, ніж, кардан шарнірний, лінійка, штангенциркуль, знімач стопорних кілець, переставні кліщі |
| Матеріал візка: | метал |
| Висота: | 857 мм |
| Глибина: | 459 мм |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Кількість інструментів | 157 шт |
| Кількість висувних секцій | 7 |
| Кількість ручок | 1 |
| Комплектація набору | шарнірно-губцевий інструмент, викрутки, торцеві головки, гайкові ключі, біти, шестигранні/зіркоподібні ключі, молоток, тріскачка, подовжувач, вороток, розвідний ключ, ніж, кардан шарнірний, лінійка, штангенциркуль, знімач стопорних кілець, переставні кліщі |
| Матеріал візка | метал |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 857 мм |
| Глибина | 459 мм |
| Ширина | 687 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість викруток | 8 шт |
| Тип викрутки | стандартна |
| Артикул | GCAJ0060 |
| Кількість коліс | 4 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | 7 секцій, 157 од. |
| Характеристики гаєчних ключів | |
| Кількість гайкових ключів в наборі | 24 шт |
| Тип гаечных ключей | накидний, комбінований |
| Характеристики торцевих голівок | |
| Кількість торцевих головок в наборі | 44 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Візок з інструментом Toptul в інструментальному візку 7 секцій 229 од. (GCAJ0008)
74872 грн