Код: U0416312
Є в наявності
4899 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Neo Tools |
| Вантажопідйомність: | 200 кг |
| Вага, кг: | 9 |
| Висота, см: | 113 |
| Ширина, см: | 53 |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 84-401 |
| Кількість коліс: | 2 |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Neo Tools |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Фізичні характеристики | |
| Вага, кг | 9 |
| Висота, см | 113 |
| Ширина, см | 53 |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 84-401 |
| Кількість коліс | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | до 200 кг |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Візок вантажний Bosch складний, алюмінієвий, платформа 52.3х50.8см, до 125кг (1.600.A00.1SA)
9132 грн
Є в наявності
Візок вантажний DeWALT до 190кг, розмір платформи 51х35,5см, вага 9,35кг (DXWT-512)
11999 грн