Код: U0498226
Є в наявності
2702 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Кількість замків: | 1 |
| Кількість ручок: | 1 |
| Матеріал замків: | метал |
| Висота: | 243 мм |
| Глибина: | 160 мм |
| Конструкція: | з розсувними секціями |
| Матеріал: | метал |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Кількість замків | 1 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал замків | метал |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 243 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Конструкція | з розсувними секціями |
| Матеріал | метал |
| Матеріал петель | метал |
| Матеріал ручок | метал |
| Ширина | 345 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | TBAC345A |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | металлический 3 секции |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Ящик для інструментів Kistenberg відкрита, на колесах, 16", 396*370*1008, KCT4040 (KCT4040)
1703 грн