Код: U1147918
Є в наявності
59 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Kistenberg |
| Також шукають: | недорогі |
| Висота: | 70 мм |
| Глибина: | 155 мм |
| Конструкція: | з кришкою, лоток |
| Матеріал: | пластик |
| Ширина: | 100 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Ємність для зберігання має:
- Корпус, виготовлений із міцної полімерної суміші, червоного кольору.
- Прозору кришку, що закривається.
Завдяки можливості штабелювання, ємності зручно зберігати одна в одній.
Можна підвішувати на стіні з допомогою спеціальної планки.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Додатково | |
| Також шукають | недорогі |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Конструкція | з кришкою, лоток |
| Матеріал | пластик |
| Ширина | 100 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | KTR16F-3020 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | ємність з кришкою, червоний, 155*100*70, TRUCK PLU |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Ящик для інструментів Milwaukee органайзер глибокий PACKOUT 507x386x170 (4932478625)
4703 грн
Є в наявності
Ящик для інструментів Kistenberg 21", 546*380*307, X Block PRO, KXB604030 (KXB604030)
2846 грн