Код: U1147995
Є в наявності
954 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Kistenberg |
| Кількість замків: | 2 |
| Кількість ручок: | 1 |
| Матеріал замків: | метал |
| Висота: | 256 мм |
| Глибина: | 476 мм |
| Конструкція: | з кришкою і органайзером, ящик для інструментів |
| Матеріал: | пластик |
Опис
Скрині для інструментів серії EVO призначені для зберігання та транспортування основних інструментів та дрібних деталей.
Скриня має:
- Корпус, виготовлений із суміші високоміцних полімерів.
- 2 органайзери для дрібних деталей у кришці, виготовлені з прозорого полікарбонату.
- 2 знімні перегородки в органайзерах (по 1 в кожному).
- Ергономічну ручку.
- Надійні блокувальні замки з алюмінію.
- Всередині лоток для інструментів із відділенням для біт.
Вантажопідйомність скрині до 12 кг.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал замків | метал |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 256 мм |
| Глибина | 476 мм |
| Конструкція | з кришкою і органайзером, ящик для інструментів |
| Матеріал | пластик |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Ширина | 260 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | KEV5025AL |
| Кількість органайзеров в кришці | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 19", 476*260*256, EVO, KEV5025AL |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Ящик для інструментів Kistenberg органайзер 11", 280*280*110, TITAN, KTI3030S (KTI3030S)
836 грн