Код: U0807700
Є в наявності
145000 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Masalta |
| Потужність, к.с.: | 9 |
| Призначення: | для ґрунту |
| Габарити: | 1780 х 900 х 670 мм |
| Вага, кг: | 355 |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Максимальна глибина ущільнення, см: | 90 |
| Максимальна швидкість руху, м/хв: | 21 |
Опис
Masalta MS330-1S KIPOR дизель - дизельна виброплита для різних робіт, таких як ущільнення грунту, укладання дорожнього покриття, втоптування сипучих будівельних матеріалів та ін.
Переваги віброплити Masalta MS330-1S KIPOR дизель:
- дизельний двигун забезпечує максимально продуктивну роботу з меншими витратами;
- універсальна робота, завдяки реверсивної функції, яка забезпечує хід машини назад, і функції роботи на місці, що дозволяє утрамбовувати грунт під палі та інші потреби;
- електричний запуск дозволяє завести інструмент швидко в будь-яких умовах;
- зручна рукоятка забезпечує надійне захоплення, а спеціальне покриття зменшує вібрацію, для комфортної роботи;
- на корпусі передбачена рукоятка, яка дозволяє витягувати обладнання з ям і траншей;
- закритий верх захищає двигун від забруднень і пошкоджень;
- патронний фільтр забезпечує надійний захист двигуна;
- велика сила удару забезпечує глибину ущільнення до 90 см.
Masalta MS330-1S KIPOR дизель - універсальна виброплита для якісної роботи на будівельних і ремонтних об'єктах.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Потужність, к.с. | 9 |
| Призначення | для ґрунту |
| Додатково | |
| Габарити | 1780 х 900 х 670 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Вага, кг | 355 |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Максимальна глибина ущільнення, см | 90 |
| Максимальна швидкість руху, м/хв | 21 |
| Розмір плити | 890 х 670 мм |
| Сила удару віброплити | 38 кН |
| Тип віброплити | реверсивна |
| Тип запуску | ручний |
| Артикул | MS330-1S |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | MS330-1S (KIPOR Diesel) |
| Двигун | |
| Тип двигуна | дизельний |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Віброплита Enersol прямохідна Honda GX160, 4.04 кВт/5.5 л.с, вага 64 кг (EPC-064H)
37999 грн
Є в наявності
Віброплита DeWALT віброрейка POWERSHIFT Li-Ion 55V, безщіткова, довжина рейки 1.2-5м, (DCPS330N)
85999 грн
Є в наявності
Віброплита Enersol прямохідна Honda GX160, 4.04 кВт/5.5 л.с, вага 84 кг (EPC-084H)
39998 грн