Код: U1153890
Є в наявності
140 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Вид: | бульбашковий |
| Довжина рівня: | 30 см |
| Особливості: | 3 капсули |
| Матеріал корпусу: | пластик, метал |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | DP- 2000-1В 30 |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Вид | бульбашковий |
| Довжина рівня | 30 см |
| Додатково | |
| Особливості | 3 капсули |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | DP- 2000-1В 30 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Jin Niu DP- 2000-1В, 30cm |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Рівень Bosch 120см, 3 капсули, алюмінієвий корпус, отвори для руки (1.600.A01.6BR)
4579 грн