Код: U0648688
Є в наявності
1199 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Tekhmann |
| Кількість предметів: | 1 шт |
| Вага: | 977 г |
| Розміри: | 173 х 121 х 35 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кути: | 45º, 90º, 135º |
| Сила тяжіння: | до 14 кг |
| Артикул: | 9100014 |
Опис
Магнітні кутники застосовуються при зварюваннях та мотажах для різних металевих елементів: листів металу, з’єднувачів, плоских стрижнів, профілів, труб. Вони забезпечують безпечне виконання всіх деталей завдяки сильним феритовим /неодимовим магнітам.
- Неодимовий магніт;
- Металевий корпус;
- Сила утримання магніта до 14 кг;
- Кути 45° і 90°.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 977 г |
| Розміри | 173 х 121 х 35 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кути | 45º, 90º, 135º |
| Сила тяжіння | до 14 кг |
| Артикул | 9100014 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Трикутний з положенням для зберігання 14кг |
Вас також можуть зацікавіти