Код: U0588851
Є в наявності
1998 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Einhell |
| Тип живлення: | ручний |
| Особливості: | насадка до GE-HH 18/45 Li T |
| Вага: | 1.3 кг |
| Довжина леза: | 20 см |
| Гарантія, міс: | 24 |
| Артикул: | 3410835 |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Опис моделі Einhell для GE-HH 18 Li T (3410835)
- насадка призначена для підрізування живоплоту, чагарників і гілок дерев на великих ділянках;
- характеризується компактною шиною, довжина якої 200 мм;
- для виготовлення лез використана оброблена лазером і покрита алмазами сталь;
- довгий термін служби, який гарантує редуктор, виконаний з якісного металу.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип живлення | ручний |
| Додатково | |
| Особливості | насадка до GE-HH 18/45 Li T |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина леза | 20 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Артикул | 3410835 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | насадка до GE-HH 18/45 Li T |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Кущоріз Einhell GE-CH 18/40 Li - Solo, 18В, PXC, 400 мм, 2 кг (без АКБ та ЗП) (3410940)
3420 грн
Є в наявності
Кущоріз ECHO бензиновий HCR-185ES 0,58кВт/0,79к.с., зріз.75см, поворотна ручка (HCR-185ES)
18799 грн
Є в наявності
Кущоріз Bosch EasyHedgeCut 18-45 18V, 45см, крок різу 15мм (без АКБ та ЗП) (0.600.849.H03)
3251 грн