Код: U0740571
Є в наявності
119 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bostitch |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | для цвяхозабивних пістолетів |
| Тип: | BT13 |
| Висота: | 25 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | BT1309B-1M |
| Країна виробництва: | Польща |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bostitch |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | для цвяхозабивних пістолетів |
| Тип | BT13 |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | BT1309B-1M |
| Країна виробництва | Польща |
| Модель | BT13, Т-подібні, L25мм, стрижень 1.25мм, капелюшок |
| Переріз | 1.25 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 1000 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи DeWALT оцинковані, DNPT, 63 мм, діам 2.8 мм, кут 33 гр., 2200 шт (DNPT28R63G12Z)
2520 грн
Є в наявності
Цвяхи Voltronic монтажні піроксилінові, 7.3х42мм, кругла шайба 16мм, 200 шт (YT-PMN42R)
585 грн