Код: U0498356
Є в наявності
34438 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Крутний момент (високий): | 2440 Нм |
| Посадочне місце: | 1" |
| Число оборотів холостого ходу: | 4000 об/хв |
| Джерело живлення: | стиснене повітря |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | KAAB321809 |
| Країна виробництва: | Тайвань |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Крутний момент (високий) | 2440 Нм |
| Посадочне місце | 1" |
| Число оборотів холостого ходу | 4000 об/хв |
| Живлення | |
| Джерело живлення | стиснене повітря |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | KAAB321809 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | пневмо ударный 1" 2440N/m 4000 об/мин K |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Гайковерт Milwaukee 1/2" кутовий, M12 FIR12-0, 81Нм (без АКБ та ЗП) (4933459800)
14060 грн
Є в наявності
Гайковерт DeWALT ударний 18 В XR Li-lon, 2x5Ah, безщітковий, 812 Нм, TSTAK (DCF892P2T)
19999 грн