Код: U0498349
Є в наявності
8224 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Крутний момент (високий): | 271 Нм |
| Посадочне місце: | 1/2" |
| Число оборотів холостого ходу: | 10000 об/хв |
| Джерело живлення: | стиснене повітря |
| Вага: | 1.4 кг |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | KAAA1620 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Крутний момент (високий) | 271 Нм |
| Посадочне місце | 1/2" |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Живлення | |
| Джерело живлення | стиснене повітря |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | KAAA1620 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | пневмо для шиномонтажа 1/2" 271N/m 10000 об/мин |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Гайковерт AEROPRO пневматичний 1/2" (400Н/м, макс 680Н/м; 11000об/хв) (RP9515)
3379 грн
Є в наявності
Гайковерт DeWALT 18V XR Li-lon, безщітковий, 1626 Нм, кейс TSTAK (без АКБ та ЗП) (DCF961NT)
24199 грн