Код: U1149948
Є в наявності
7500 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | GTM |
| Номінальна споживана потужність: | 900 Вт |
| Тип: | універсальний |
| Товщина шліфувального круга: | 32 мм |
| Швидкість обертання: | 2950 об/хв |
| Напруга: | 230 В |
| Особливості: | 2 захисних екрана, із захисними кожухами |
| Вага: | 33 кг |
Опис
GTM MD3225HD - електричний інструмент з двома абразивними кругами для заточування і шліфування виробів з матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок, а також інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В і споживає всього 900 Вт.
Переваги точильного верстата GTM MD3225HD
- Якісне обладнання професійного класу
- Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 900 Вт
- Два встановлених абразивних круги діаметром 250 мм із зернистістю 60 і 36
- Можливість легкої самостійної заміни круга
- Захисні кожухи на кругах із алюмінію, литого під тиском
- Прозорі відбивачі для захисту від іскор і стружки під час роботи
- Збільшувальне скло для роботи з дрібними деталями
- Міцний металевий корпус
- Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам
- Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу
- Гумові ніжки для гасіння вібрації
- Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Номінальна споживана потужність | 900 Вт |
| Тип | універсальний |
| Товщина шліфувального круга | 32 мм |
| Швидкість обертання | 2950 об/хв |
| Живлення | |
| Напруга | 230 В |
| Додатково | |
| Особливості | 2 захисних екрана, із захисними кожухами |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Внутрішній діаметр шліфувального круга | 32 мм |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 250 мм |
| Розмір | 540 х 350 х 315 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | MD3225HD |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 250мм 900Вт 230В MD3225HD 250*32*32 |
| Частота мережі | 50 Гц |
Вас також можуть зацікавіти