Код: U1149944
Є в наявності
2598 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | GTM |
| Номінальна споживана потужність: | 350 Вт |
| Тип: | універсальний |
| Товщина шліфувального круга: | 20 мм |
| Швидкість обертання: | 2950 об/хв |
| Напруга: | 220 В |
| Особливості: | 2 захисних екрана, із захисними кожухами |
| Вага: | 9.5 кг |
Опис
Точильний верстат GTM NBG-200F — електричний інструмент із двома абразивними кругами для заточування і шліфування виробів із матеріалів різної щільності. Ця модель обладнана асинхронним двигуном потужністю 350 Вт, який цілком здатний обертати абразивні круги завтовшки 20 мм і до 200 мм у діаметрі.
Переваги:
- Точильний верстат обладнаний асинхронним двигуном потужністю 350 Вт
- Живиться від електромережі 220 В, що дає змогу використовувати точило в домашніх умовах
- Якісні підшипники забезпечують низький рівень шуму та вібрації під час роботи
- Верстат має 2 шліфувальних круги: правий із зерном 60, лівий із зерном 36
- Шліфувальні круги можна легко самостійно поміняти або замінити
- Платформа верстата має 4 отвори, які дають змогу закріпити його на робочій поверхні за допомогою болтів
- Прозорі відбивачі надійно захищають очі та відкриті частини тіла від іскор або розпеченої стружки
- Захисні кожухи виготовлені з алюмінієвого сплаву під тиском
- На передній стінці корпусу розташований аварійний вимикач
- На правому крузі різь права, а на лівому — ліва
Сфера застосування: часто використовується для сухого заточування ножів, доліт, стамесок та інших виробів із різних матеріалів.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Тип | універсальний |
| Товщина шліфувального круга | 20 мм |
| Швидкість обертання | 2950 об/хв |
| Живлення | |
| Напруга | 220 В |
| Додатково | |
| Особливості | 2 захисних екрана, із захисними кожухами |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 9.5 кг |
| Внутрішній діаметр шліфувального круга | 16 мм |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 200 мм |
| Розмір | 372 х 285 х 265 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | NBG-200F |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 200мм 350Вт NBG-200F 200*20*16 220В |
| Частота мережі | 50 Гц |
Вас також можуть зацікавіти