| Виробник: | Skil |
| Додаткові характеристики: | додаткова рукоятка |
| Максимальне число оборотів в хвилину: | 3600 об/хв |
| Призначення: | професійні |
| Тип: | щіткові |
| Джерело живлення: | мережа |
| Напруга: | 230 В |
| Особливості: | можливість під'єднання до пилососа |
SKIL 7800 Renovator - це найшвидше та найпростіше рішення для всіх ваших потреб у покращенні будинку. Вивільніть 1300W потужності, щоб легко видалити зношені верхні фарбу та іржу. SKIL Renovator також надзвичайно універсальний, оскільки його можна використовувати на декількох матеріалах, таких як дерево, камінь, бетон і метал. А завдяки стандартним адаптерам, що включають в себе адаптери, можуть бути прикріплені різні типи щіток, які широко доступні на ринку. Побудований з вбудованим дизайном для оптимального балансу і легкої досяжності у вузьких просторах, цей універсальний інструмент може навіть працювати вигнутими або трохи нерівними заготовками. У той час як постійна швидкість забезпечує ефективність навіть за більш високих навантажень, м'який старт забезпечує поступове збільшення до максимальної швидкості без відкату. З 4-метровим гумовим шнуром для оптимальної досяжності. SKIL Renovator поставляється з металевою щіткою і адаптером пилососа.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 3600 об/хв |
| Призначення | професійні |
| Тип | щіткові |
| Живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Додатково | |
| Особливості | можливість під'єднання до пилососа |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 36 |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для стін і стель, для труб, для лаку |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Артикул | SR1E7800AA |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 7800 AA |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, документація |