Код: U0418662
Є в наявності
461 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Verto |
| Вид: | секатори |
| Кількість: | один предмет |
| Вага: | 250 г |
| Матеріал леза: | сталь |
| Матеріал ручки: | пластик |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Діаметр різу, до: | 12 мм |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Вид | секатори |
| Кількість | один предмет |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Матеріал леза | сталь |
| Матеріал ручки | пластик |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр різу, до | 12 мм |
| Артикул | 15G203 |
| Довжина | 250 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | с наковаленкой, регулировкой ширины |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Секатор Neo Tools контактний, d різу 42мм, телескопічний 670-970мм, 1375г (15-254)
2499 грн
Є в наявності
Секатор Stanley FATMAX акумуляторний, 18 В, Li-Ion 4Ah, до 32 мм, 4 кг (SFMCPP32M1)
10393 грн