Код: U0913783
Є в наявності
59999 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Solo by AL-KO |
| Максимальний діаметр для подрібнення: | 40 мм |
| Потужність: | 2.9 кВт |
| Рівень шуму: | 115 дБ |
| Сміттєзбірник: | відсутній |
| Джерело живлення: | мережа |
| Вага: | 55 кг |
| Гарантія, міс: | 12 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Solo by AL-KO |
| Максимальний діаметр для подрібнення | 40 мм |
| Потужність | 2.9 кВт |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Сміттєзбірник | відсутній |
| Живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 55 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 119685 |
| Країна виробництва | Данія |
| Модель | TCS 3000 Duotec, 380V |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Садовий подрібнювач GTM DS2800/45, 220В, 2800Вт, до 45мм, ножі, контейнер 60л (DS2800/45)
10334 грн
Є в наявності
Садовий подрібнювач GTM бензиновий GS6501 6,5к.с., діам.гілок до 10см, барабан (GS6501)
39321 грн
Є в наявності
Садовий подрібнювач SEQUOIA 2.4 кВт, до 45 мм, ножі, збірник 50 л, ткань (SEGS2445)
4699 грн