Код: U1145591
Є в наявності
337 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Hoegert |
| Кількість: | 1 пара |
| Призначення: | робочі, універсальні |
| Тип: | один комплект |
| Додатково: | манжет із липучкою |
| Габаритні розміри: | 215 мм |
| Матеріал: | шкіра, тканина |
| Розмір: | 11" |
Опис
- висока опірність до шліфування;
- шкіра козяча шкіра високої якості;
- вставка на зап'ястях Velcro;
- додаткове кріплення та підкладки;
- ідеальне зчеплення та тактильне почуття;
- безковзне зчеплення для профілактики ковзання при роботі з інструментами;
- підходить до руки, пружний.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Hoegert |
| Кількість | 1 пара |
| Призначення | робочі, універсальні |
| Тип | один комплект |
| Додатково | |
| Додатково | манжет із липучкою |
| Фізичні характеристики | |
| Габаритні розміри | 215 мм |
| Матеріал | шкіра, тканина |
| Розмір | 11" |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | HT5K730-11 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | STOR HT5K730-11 шкіряні чорні, 11 |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Захисні рукавиці Milwaukee сигнальні з рівнем опору порізам 2, L/9 (4932479923)
119 грн
Є в наявності
Акумулятор до електроінструменту Graphite Energy+, 18V, 4Ah, 0.68кг (58G004-1)
2699 грн