Код: U1145576
Є в наявності
65 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Hoegert |
| Кількість: | 1 пара |
| Покриття: | спінений латекс |
| Призначення: | універсальні |
| Тип: | один комплект |
| Додатково: | еластичні манжети |
| Габаритні розміри: | 204 мм |
| Матеріал: | поліестер |
Опис
- покриття: рифлений латекс;
- верхня тканина: поліестер;
- внутрішня тканина: поліестер, тонка петля;
- поверхня покриття: кінчики пальців, долонь;
- висока еластичність;
- захист від механічних небезпек;
- сертифіковано відповідно до EN 388:2016+A1: 2018 (1131 X);
- висока стійкість до стирання;
- для використання у водонепроникних середовищах;
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Hoegert |
| Кількість | 1 пара |
| Покриття | спінений латекс |
| Призначення | універсальні |
| Тип | один комплект |
| Додатково | |
| Додатково | еластичні манжети |
| Фізичні характеристики | |
| Габаритні розміри | 204 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Розмір | 10" |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | HT5K769-10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | LYCK HT5K769-10 утеплені з спіненим латексом помар |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Акумулятор до електроінструменту PowerPlant для BOSCH BAT838 36V 5.0Ah, LiIon (TB921287)
5999 грн