Код: U0698942
Є в наявності
2718 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Einhell |
| Напруга, В: | 18 В |
| Тип акумуляторів: | Li-Ion |
| Ємність: | 4 Аг |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Кількість акумуляторів: | 1 шт |
| Артикул: | 4511553 |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Літій-іонний акумулятор 18 В PXC-PLUS ємністю 4,0 Аг є представником сімейства Power X-Change і сумісний з усіма пристроями даної лінійки. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Живлення | |
| Напруга, В | 18 В |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 4 Аг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Артикул | 4511553 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 18В 4.0 Аг, PXC 1.47 кг |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Скоби для будівельного степлера Bostitch "STCR5022", 10 мм, 5000 шт (STCR501910Z)
347 грн