Код: U0443954
Є в наявності
2299 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | AL-KO |
| Напруга, В: | 20 В |
| Тип акумуляторів: | Li-Ion |
| Ємність: | 2.5 Аг |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість акумуляторів: | 1 шт |
| Артикул: | 113559 |
| Країна виробництва: | Китай |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Живлення | |
| Напруга, В | 20 В |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 2.5 Аг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Артикул | 113559 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Li-Ion 20 V 2,5 AH 50 WH Easy Flex |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Акумулятор до електроінструменту DeWALT 18 В/54 В, 12Ah/4Ah, час заряджання 120 хв (DCB548)
12999 грн
Є в наявності
Скоби для будівельного степлера Stanley Heavy Duty, тип G 8мм, 1000шт (1-TRA705T)
112 грн