Код: U1105482
Є в наявності
292 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | JYD |
| Зйомне жало: | так |
| Кількість насадок: | 1 |
| Потужність: | 30 Вт |
| Тип: | контактний |
| Тип нагріву: | постійний |
| Гарантія, міс: | 1 |
| Артикул: | JYD-903 |
Опис
Електричний паяльник JYD-903 – це зручний інструмент для проведення паяння електронних компонентів. Він має потужність 30 Вт і працює від напруги 220 В. Паяльник упакований у блістер для зручного зберігання та перенесення.
Характеристики:
- Напруга: 220 В
- Потужність: 30 Вт
- Упаковка: блістер
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | JYD |
| Зйомне жало | так |
| Кількість насадок | 1 |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип | контактний |
| Тип нагріву | постійний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Артикул | JYD-903 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | JYD-903, 220V, 30W, Blister |
Вас також можуть зацікавіти