| Виробник: | Stanley |
| Режими: | удар (без обертання) |
| Сила удару: | 8.5 Дж |
| Тип: | побутовий |
| Тип патрона: | SDS-max |
| Частота ударів в хвилину: | 2900 |
| Особливості: | додаткова ручка, поворотна рукоятка |
| Вага: | 5.9 кг |
✔ Надійний L-подібний малий відбійний молоток SDS-Max для середніх і важких робіт по руйнуванню кам’яної кладки, каменю і бетону.
✔ Оптимальне співвідношення ваги і продуктивності - енергія удару 8.5 Дж (EPTA) при вазі 5.95 кг для високої ефективності роботи.
✔ Низька вібрація завдяки подпружиненной задньої рукоятці.
✔ Додаткова рукоятка і зручна велика пускова клавіша для легкого і повного контролю при роботі.
✔ Високий комфорт використання і мала втому оператора, завдяки ергономічній конструкції і гумовим накладок.
✔ Легкий доступ до вугільних щіток для швидкого і ефективного обслуговування.
✔ Довгий термін служби завдяки міцним і довговічним металевим (фрезерований метал з додатковою обробкою для високої зносостійкості) внутрішніми компонентами. Конструктив аналогічний D25580K (ТМ DeWALT).
✔ Кабель живлення довжиною 3.4 м.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Режими | удар (без обертання) |
| Сила удару | 8.5 Дж |
| Тип | побутовий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Частота ударів в хвилину | 2900 |
| Додатково | |
| Особливості | додаткова ручка, поворотна рукоятка |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 5.9 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Артикул | SFMEH220K |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | FatMax, SDS-Max, 1010 Вт, 8.5 Дж, 2900 уд/хв, 5.9 |
| Споживана потужність | 1.01 кВт |