Код: U0496143
Є в наявності
5702 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Кількість інструментів: | 19 шт |
| Комплектація набору: | шарнірно-губцевий інструмент, викрутки, молоток, розвідний ключ |
| Призначення: | автомобільний |
| Тип молотка: | слюсарний молоток |
| Також шукають: | професійні |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість викруток: | 9 шт |
Опис
Відкрийте для себе ідеальний інструментальний набір для автомобільних майстрів — набір інструментів Toptul 19 од. в ложементі (GED1916). Цей комплексний набір розроблений спеціально для забезпечення високоефективного та надійного обслуговування вашого автомобіля. У комплекті ви знайдете 19 інструментів найвищої якості, включаючи різноманітні викрутки, шарнірно-губцевий інструмент, розвідний ключ та молоток. Набір має 9 викруток з комбінованими типами шліців: плоскі (SL) та хрестоподібні (Phillips / PH), що дозволяє вам підібрати інструмент під будь-яке завдання. Розміри викруток розроблені для максимальної зручності, від SL8 x 175 мм до PH2 x 25 мм, забезпечуючи маневреність навіть у найскладніших ситуаціях.
Відомий своїми професійними характеристиками, цей набір інструментів гарантує довговічність та ефективність завдяки високо рівневим матеріалам та конструкції Toptul. Чудова ергономіка та пророблені деталі дозволяють використовувати інструменти максимально зручно та безпечно.
Цей набір — ідеальний вибір для автомобільних ентузіастів, професіоналів та тих, хто віддає перевагу бездоганній якості. Дозвольте кожному проекту відчувати себе легко з набором інструментів Toptul в ложементі — ваш надійний партнер у будь-якому ремонті.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Кількість інструментів | 19 шт |
| Комплектація набору | шарнірно-губцевий інструмент, викрутки, молоток, розвідний ключ |
| Призначення | автомобільний |
| Тип молотка | слюсарний молоток |
| Додатково | |
| Також шукають | професійні |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість викруток | 9 шт |
| Розміри викруток/біт | PH2 x 100 мм, PH3 x 150 мм, SL6.5 х 100 мм, SL5.5 х 100 мм, SL8 х 175 мм, PH1 x 80 мм, PH2 x 25 мм, SL6.5 х 25 мм |
| Тип викрутки | стандартна |
| Артикул | GED1916 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | 19 ед.в ложементе |
| Характеристики викруток | |
| Руків'я викруток | стандартні |
| Тип шліца | плоский (SL), хрестоподібний (Phillips / PH) |
| Характеристики кейса | |
| Комплект зібраний в | ложемент |
Вас також можуть зацікавіти