| Виробник: | Voltronic |
| Живлення: | 2 х 1,5V (ААА) |
| Вага: | 0.21 кг |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Діапазон вимірювання рівня освітленості: | від 0 до 200 000 Lux |
| Артикул: | HS1010A |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | HS1010A |
Цифровий люксметр вимірювач освітленості фотометр HS1010A - компактний прилад, який допоможе виміряти рівень освітленості. Використовується в промисловості, виробництві або навіть вдома, якщо хочеш налаштувати ідеальне освітлення.
особливості:
• висока точність вимірювань
• дисплей з відмінною читаністю показників
• фотоелемент, який перетворює світлову енергію в електричну
• пам`ять MAX і MIN результатів
Характеристики:
• діапазон вимірювання: 1-200000 лк / 1-20000 FC, по 3 діапазону
• точність вимірювання: 1 лк / 0.1 FC
• похибка: ± 4%, ± 10 од. в діапазоні вимірювання до 10.000 лк, ± 5%, ± 10 од. в діапазоні більш 10000 лк
• швидкість відновлення результату: 2 рази за секунду
• живлення: 2 ААА батарейки
У комплекті:
• люксметр
• упаковка
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Живлення | |
| Живлення | 2 х 1,5V (ААА) |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 0.21 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Діапазон вимірювання рівня освітленості | від 0 до 200 000 Lux |
| Артикул | HS1010A |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | HS1010A |
| Одиниці вимірювання | Lux/Fc |