Код: U0373844
Є в наявності
1994 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bosch |
| Тип: | побутовий |
| Тип рукоятки: | скоба |
| Частота ходу пильного полотна: | 3100 об/хв |
| Живлення: | мережа |
| Напруга: | 220-240 В |
| Додатково: | прогумована ручка, регулювання потоку повітря |
| Також шукають: | для дерева, для металу |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | побутовий |
| Тип рукоятки | скоба |
| Частота ходу пильного полотна | 3100 об/хв |
| Живлення | |
| Живлення | мережа |
| Напруга | 220-240 В |
| Додатково | |
| Додатково | прогумована ручка, регулювання потоку повітря |
| Також шукають | для дерева, для металу |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Глибина пропила в деревині | 65 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 0.603.3A0.720 |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Модель | PST 650 |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Технічні характеристики | |
| Глибина пропила в металах | 4 мм |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Електролобзик DeWALT 18В XR Li-lon, 1000 - 3200 ход/хв, TSTAK (без АКБ та ЗП) (DCS335NT)
16199 грн
Є в наявності
Електролобзик Bosch GST 185-LI, 18В, 4Аг, 0-3500 об/хв, хід 26мм, кейс (0.601.5B3.023)
10212 грн
Є в наявності
Електролобзик DeWALT 18V XR Li-lon, безщіткова, 1000 - 3200 ход/хв (без АКБ та ЗУ) (DCS335N)
14998 грн