Код: U0496112
Є в наявності
914 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Робочий діапазон: | 268 - 955 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір дзеркала: | 55 мм |
| Артикул: | JJAM0596 |
| Країна виробництва: | Тайвань |
| Модель: | телескопическое с подсветкой увеличительное 268-95 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Робочий діапазон | 268 - 955 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір дзеркала | 55 мм |
| Артикул | JJAM0596 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | телескопическое с подсветкой увеличительное 268-95 |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Набір викруток Stanley Multibit Stubby, реверсивна, з 6 змінними бітами (0-66-358)
363 грн
Є в наявності
Набір викруток Sigma для точних робіт 10в1 з автомат заміною біт CrV (4003071)
442 грн