Код: U0779277
Є в наявності
85 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Poputchik |
| Вид: | горизонтальна, вертикальна |
| Колір: | червоний |
| Матеріал: | нейлон |
| Розміри: | 210 х 160 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Для кріплення: | на рюкзак, на ремінь |
| Артикул: | Ф-02-030-М |
Опис
Невеликий, але змістовний органайзер-аптечка підходить як для подорожей, так і для повсякденного використання. Розмір 16х21 см дозволяє носити аптечку у сумці або повісити на рюкзак. Використовуючи такий органайзер, ви заощаджуєте місце у своїй сумці для інших необхідних речей та час для планування поїздки.
Характеристики:
- Розмір: 16 х 21 см
- Колір: червоний
- Матеріал: нейлон
- Кількість відділень: 1
- Умови зберігання: відносна вологість повітря 50-70%
- Сертифікації не підлягає
- Термін придатності не обмежений
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Poputchik |
| Вид | горизонтальна, вертикальна |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | червоний |
| Матеріал | нейлон |
| Розміри | 210 х 160 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Для кріплення | на рюкзак, на ремінь |
| Артикул | Ф-02-030-М |
| Застібки і замки | блискавка |
| Країна виробництва | Україна |
| Модель | 16 х 21 см |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Чип для картриджа Kyocera TK-1110, 2.5К, для FS-1040/1020/1120 WWM (JYD-TK1110)
44 грн