| Виробник: | Essager |
| Тип: | кабель |
| Особливості: | швидка зарядка, 100 Вт, Зі світлодіодним індикатором, зручний у використанні вночі |
| Колір: | чорний |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Тип конектора 1: | USB 2.0 (AM) |
| Тип конектора 2: | USB Type-C |
| Артикул: | EXC7A-CG01-P |
USB-шнур Essager USB-A - Type-C 100w 7a 1м cable відноситься до категорії дроти зарядні, синхро-зарядні, для швидкої зарядки. Він як найкраще підходить для телефонів, для планшетів, коли треба синхронізувати мобільний телефон або планшет і десктоп або ноутбук. Але це не означає, що ви не зможете підключити USB-кабель до інших пристроїв, за наявності відповідних входів це не викличе проблем. Крім того, кабель практично незамінний для зарядки АКБ.
Вид роз'ємів
Від конструкції порту залежить сумісність кабелю з різною технікою, тому цей параметр потрібно обов'язково врахувати при виборі аксесуара. Провід Essager USB-A - Type-C 100w 7a 1м cable оснащений роз'ємами Type C, USB - Type C.
Type-C – конектор, в якому контакти розташовані дзеркально, тому підключити його помилково неможливо. І це не єдиний його плюс. Type-C шнур забезпечує передачу сигналу на швидкості до 10 Гб/с, і витримує потужні струми. Високоякісні дроти цього типу можна застосовувати для зарядки не тільки портативних пристроїв, але і лептопів, сумісних з технологією швидкої зарядки Power Delivery (PD). Тому не дивно, що Type-C зараз витісняє з ринку штекер Micro-USB.
Особливості зовнішнього вигляду
Крім роз'єму, в числі параметрів конструкції відзначимо, що виріб входить в категорію кабелі в обплетенні. Розмір кабелю — 1 м., тому гаджети можна зручно розмістити поруч під час комутації. Колір девайса чорний.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Тип | кабель |
| Додатково | |
| Особливості | швидка зарядка, 100 Вт, Зі світлодіодним індикатором, зручний у використанні вночі |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Тип конектора 1 | USB 2.0 (AM) |
| Тип конектора 2 | USB Type-C |
| Артикул | EXC7A-CG01-P |
| Довжина | 1 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | USB 2.0 AM to USB-C 1.0m 100W black |