Код: U1037895
Є в наявності
3568 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | HP |
| Вид: | оригінальний |
| Потужність: | 61.4 Wh |
| Тип: | Li-Ion |
| Напруга: | 51.4 V |
| P/N сумісних акумуляторів: | SP04XL |
| Ємність: | 3990mAh |
| Колір: | Чорний |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HP |
| Вид | оригінальний |
| Потужність | 61.4 Wh |
| Тип | Li-Ion |
| Живлення | |
| Напруга | 51.4 V |
| Додатково | |
| P/N сумісних акумуляторів | SP04XL |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 3990mAh |
| Колір | Чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | A71037 |
| Кількість комірок | 4 cell |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Spectre x360 13-AP SP04XL, 3990mAh (61.4Wh), 4cell |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Плівка захисна Armorstandart Anti-spy Samsung Z Flip (SM-F700/SM-F707) (ARM64923)
349 грн