Код: U0543867
Є в наявності
3391 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | HP |
| Вид: | ліцензійний |
| Тип: | Li-Pol |
| Напруга: | 11.4V |
| P/N сумісних акумуляторів: | SN03044XL, HSTNN-DB6V, HSTNN-I42C, HSTNN-L42C, HSTNN-UB6T, 800232-241, 800232-271, 800232-541, 800514-001, T7B33AA, SN03XL |
| Ємність: | 3910mAh |
| Колір: | Чорний |
| Гарантія, міс: | 12 |
Опис
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
SN03XL, SN03044XL, HSTNN-DB6V, HSTNN-I42C, HSTNN-L42C, HSTNN-UB6T, 800232-241, 800232-271, 800232-541, 800514-001, T7B33AA
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
HP EliteBook 725 G3, HP EliteBook 725 G4, HP EliteBook 735 G5, HP EliteBook 820 G3, HP EliteBook 820 G4
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків, всі вищевказані списки можуть бути не повними.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HP |
| Вид | ліцензійний |
| Тип | Li-Pol |
| Живлення | |
| Напруга | 11.4V |
| Додатково | |
| P/N сумісних акумуляторів | SN03044XL, HSTNN-DB6V, HSTNN-I42C, HSTNN-L42C, HSTNN-UB6T, 800232-241, 800232-271, 800232-541, 800514-001, T7B33AA, SN03XL |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 3910mAh |
| Колір | Чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | A47525 |
| Кількість комірок | 3 cell |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | EliteBook 820 G3 SN03XL, 44Wh (3910mAh), 3cell, 11 |
Вас також можуть зацікавіти